وحدت امت اسلامی مهمتر است

شنبه 4 مهر 1394

سلام

این قسمتی از صحبت های  عزیزمان آقای جانباز است در تاریخ 94/05/31

"....

شما نگاه کنید به شعارهای ملّت ایران در بیست‌ودوّم بهمن، در روز قدس، در اجتماعات عظیم که شعارشان علیه استکبار است، علیه آمریکا است، علیه صهیونیست‌ها و رژیم اشغالی صهیونیست است؛ شعارشان علیه اینها است. درحالی‌که همینها گاهی اوقات حرف خودشان را [از زبان فلان کشور] و عمل خودشان را به‌وسیله‌ی فلان کشور اسلامی انجام میدهند امّا ما علیه آن کشور اسلامی شعار ندادیم، ملّت ما علیه آن کشور اسلامی شعار نداده است؛ چرا؟ چون میداند که او دشمن واقعی نیست، او فریب‌خورده است، او آلت دست است؛ این دشمن‌شناسی است، این تجربه‌ی ما است. بعضی از گروه‌هایی که گروه‌های اسلامی هم بودند و در بعضی از کشورها توانستند یک فرصتی هم پیدا کنند، این تجربه را نداشتند و دچار اشتباه شدند؛ با آن [کسی‌] که دشمنِ واقعی بود ساختند، علیه آن کسی که دوست محسوب میشد، حرکت کردند و ضربه‌اش را خوردند. نعمتی را خدای متعال به اینها داده بود، این نعمت را قدر ندانستند.

...."

اینم  قسمتی از متن  پیام به مناسبت حادثه منا

"....
۲. هر گونه کمک ممکن را به حجاج دیگر کشورها نیز تعمیم دهند و حق برادری اسلامی را به انجام رسانند.
۳. دولت سعودی موظف است مسئولیت سنگین خود را در این حادثه‌ی تلخ پذیرفته و به لوازم آن به قاعده‌ی حق و انصاف عمل کند. مدیریت غلط و اقدامات ناشایسته که عامل این فاجعه بوده نباید از نظر دور بماند.

...."

اگرچه آل سعود (بنویسیم سعود بخوانیم یهود) مسئولند ولی فضای مجازی پر شده از شعارهای تفرقه افکن خیلی مواظب باشیم.

عده ای هم جاهلانه یا خائنانه از این فضا دارند برای حمله به مهمترین اجتماع مسلمین (حج) سوء استفاده می کنند.

نظرات (1)
اتفاقا در زیر لوای این اصطلاحا اتحاد خیلی چیزا داره به قهقرا میره.دیر یا زود موقع تقسیم بندی حقیق و جدی میرسه
پاسخ:
سلام منظور من از اتحاد روح اتحاد امت اسلامی است که مبادا به عرب و عجم و آفریقایی و ایرانی و اینجور چرندیات آلوده شود انسانی که وحشت مرگ او را فرا می گیرد عرب باشد یا عجم آفریقایی پر زور باشد یا ایرانی نحیف رفتارش با حالت عادی متفاوت می شود و عقلش از مدار تصمیم گیری جمعی به تصمیم گیری فردی متمایل می شود و آل یهود از این خصلت برای ایجاد فاجعه منا بهره برده اند و قصد تخریب چهره امت اسلامی را دارند.
من هم فکر می کنم با تغییر چهره منافقانه آل سعود به چهره حقیقی مشرکانه آل یهود بزودی مصاف عظیم مسلمانان برای ریشه کردن انگل نفوذی استکبار آغاز خواهد شد
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.